Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Strona główna / Aktualności / Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Pomimo, iż samochód jeździ po naszej gminie od maja ubiegłego roku, nie wszyscy mieszkańcy mogli go obejrzeć z bliskiej odległości. Nadarzy się taka okazja podczas organizowanego w Parku Miejskim „Dnia Seniora”. Zapraszamy więc osoby zainteresowane w dniu 01.10.2022 r. o godz. 14.00 do Parku Miejskiego w Wadowicach, gdzie będzie można zobaczyć w jakich warunkach przewożone są osoby z ograniczeniami ruchowymi oraz dowiedzieć się więcej na temat transportu Door to door.

Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Pomagamy osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi (także poruszającymi  się na wózku inwalidzkim) w dotarciu min. do urzędów i instytucji, placówek sportowych, rekreacyjnych, kulturowych, służby zdrowia, realizujących rehabilitację,  czy też na szczepienie przeciwko Covid 19.

Projekt finansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi Priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Na realizację projektu pozyskano środki w wysokości 570 095,00 zł. Wysokość dofinansowania z Unii Europejskiej w kwocie 480 476,07 zł

Bezpłatny transport w gminie Wadowice                                

Wprowadzono: 30 września 2022