Informujemy, że nastąpiła zmiana godzin funkcjonowania infolinii dla Seniorów, uruchomionej przez wojewodę małopolskiego Piotra Ćwika.

Infolinia pod numerem 12 392 11 10 działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:30.

———————————————————————————————————-

INFOLINIA DLA SENIORÓW

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną sytuacja epidemiologiczną Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik uruchomił specjalną infolinie dla Seniorów – z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w tych trudnych chwilach. Dzwoniąc na infolinię, osoby starsze mogą uzyskać rzetelne informacje, zalecenia i wskazówki, jak odnaleźć się w obecnej sytuacji.

Numer telefonu 12 392 11 10 działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00

———————————————————————————————————-

SENIOR W DOMU

W związku z sytuacją jaką obecnie przeżywamy zwracamy się do Was Drodzy Seniorzy
i Seniorki, abyście pozostawali w domach i nie narażali niepotrzebnie swojego zdrowia i życia. Przy wykorzystaniu materiałów Pani Małgorzaty Kospin postanowiliśmy umilić Wam ten trudny czas i zachęcić Was do wzięcia udziału w zajęciach „Senior W Domu” dostępnych na YouTube (poniżej link).

Od poniedziałku do piątku o 9:30 transmisja zajęć odbywa się transmisja na żywo, każde zajęcia trwają około 45 minut. Z zajęć można skorzystać również w dowolnym momencie.

https://www.youtube.com/channel/UCeL7QYT9BeuCJrlv0FjbwEQ

Dbajcie o siebie i swoje rodziny

Wszystkiego dobrego

———————————————————————————————————-

Uprzejmie informujemy, że w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wadowicach został powołany Koordynator ds. Polityki Senioralnej.

Do zadań Koordynatora ds. Polityki Senioralnej należy prowadzenie działań mających na celu wsparcie seniorów z terenu Gminy Wadowice oraz koordynowania działalności różnych organizacji pomagającym seniorom.

Zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem ds. Polityki Senioralnej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wadowicach

ul. E. i K. Wojtyłów 4

tel. 33 872 43 39 wew. 111

pokój nr 7